Agenda

Date Performance City Company
Tue 08 Jul 19:30 Tour Hamburg Duitsland / ... Hamburg
Staatsoper Hamburg
Große Theaterstraße 25
20354 Hamburg
Germany
http://www.hamburgische-staatsoper.de/
Ndt1logosmall book now watch
Wed 09 Jul 19:30 Tour Hamburg Duitsland / ... Hamburg
Staatsoper Hamburg
Große Theaterstraße 25
20354 Hamburg
Germany
http://www.hamburgische-staatsoper.de/
Ndt1logosmall book now watch
Thu 10 Jul 00:00 Tour Italië / Rome Rome
Festival Villa Adriana
Viale Pietro de Coubertin 30
00196 Rome
Italy
T: 0680241281
E: info@musicaperroma.it
http://www.auditorium.com/villaadriana/
Ndt2logosmall watch
Fri 11 Jul 00:00 Tour Italië / Rome Rome
Festival Villa Adriana
Viale Pietro de Coubertin 30
00196 Rome
Italy
T: 0680241281
E: info@musicaperroma.it
http://www.auditorium.com/villaadriana/
Ndt2logosmall watch
Thu 17 Jul 00:00 Tour Griekenland / Kalamata Kalamata
International Kalamata Dance Festival
6 Pan. Kessari st
GR 24 100 Kalamata
Netherlands
http://www.kalamatadancefestival.gr/index_en.php
Ndt2logosmall watch
Fri 18 Jul 00:00 Tour Griekenland / Kalamata Kalamata
International Kalamata Dance Festival
6 Pan. Kessari st
GR 24 100 Kalamata
Netherlands
http://www.kalamatadancefestival.gr/index_en.php
Ndt2logosmall watch
Wed 08 Oct 20:00 Start nieuw seizoen: Slee... Den Haag
Zuiderstrandtheater
Houtrustweg 505
2583 WB Den Haag
Netherlands
Ndt1logosmall watch
Thu 09 Oct 20:00 Start nieuw seizoen: Slee... Den Haag
Zuiderstrandtheater
Houtrustweg 505
2583 WB Den Haag
Netherlands
Ndt1logosmall watch
Fri 10 Oct 20:00 Start nieuw seizoen: Slee... Den Haag
Zuiderstrandtheater
Houtrustweg 505
2583 WB Den Haag
Netherlands
Ndt1logosmall watch
Sat 11 Oct 20:00 Start nieuw seizoen: Slee... Den Haag
Zuiderstrandtheater
Houtrustweg 505
2583 WB Den Haag
Netherlands
Ndt1logosmall watch

Filter